Refleksologia i nie tylko

 

Akupresura stóp

Hands doing foot reflexology.Refleksologia wywodzi się z Chin. Jest znana na całym świecie. Masując odpowiednie punkty na stopie, możemy oddziaływać na konkretny narząd np. serce, nerki, wątrobę, itd. Zabieg ten jest najstarszą formą uzdrawiania. Cały masaż wykonywany jest na stopie, dzięki czemu następuje odtoksycznienie organizmu i poprawienie stanu zdrowia.

Czas: 25min/65zł

 Świecowanie uszu metodą Indian Hopi

Praktyka tej starożytnej i naturalnej terapii wywodzi się z Azji. Ziołowa świeca ma kształt rurki i dostosowana jest do wielkości otworu ucha. Wykonana jest ręcznie z włókna lnianego, według tradycyjnych receptur indyjskich. Jej najważniejsze składniki to olejki eteryczne, sproszkowane zioła i ekstrakt z miodu. Podczas spalania świecy w kanale usznym wytwarza się podciśnienie. Powstaje ono w skutek tzw. „efektu komina”. Ciśnienie krążące dostarcza sprężoną parę, wzbogaconą substancjami ziołowymi do wnętrza ucha.

Beautiful woman receiving ear candle treatment at spa center

* delikatnie usuwa nadmiar woskowiny
* polecany przy szumach w uszach
* regulacja ciśnienia przy bólach głowy, migrenach
* polecany przy zapaleniach zatok

Zabieg ten zrelaksuje Cię i odpręży.

Czas: 25min/50zł

Masaż szklaną bańką chińską

Akupunkturnadeln und SchröpfgläserZabieg wykonywany jest na mięśniach przykręgosłupowych, oraz meridianach energetycznych. Terapia podciśnieniowa działa rozluźniająco na napięcia mięśniowe i stymuluje układ odpornościowy. Masaż ten ma działanie relaksujące i wyciszające.

Czas: 25min/60zł