Bioterapia

Przepływy energetyczne, oczyszczanie linii rodowych

Czas: 25min/140zł

REIKI według dr Usui

Peaceful brunette getting reiki therapyReiki oznacza uniwersalną energię życiową, która utrzymuje nas przy dobrej sile witalnej. Podczas zabiegu przekazywana jest energia Reiki. Osoba wykonująca zabieg jest jedynie „kanałem”, przez który przepływa uniwersalna energia życiowa. Zabieg usuwa wewnętrzne blokady i wyrównuje nasze centra energetyczne (Czakry). Działa on na wszystkich płaszczyznach, harmonizując nasze Ciało, Umysł i Duszę.

Czas: 50min/160zł

Uzdrawianie Praniczne według Choa Kok Sui

Getting reiki therapySłowo Prana lub ki oznacza energię, która jest nam potrzeba do życia i jest odpowiedzialna za stan naszego zdrowia. Posiadamy jedenaście Czakr Głównych. Każda z nich opiekuje się daną grupą narządową. Zabieg uzdrawiania polega na odblokowaniu i zrównoważeniu wszystkich czakr. Najważniejsze jest oczyszczanie i energetyzowanie.

Czas: 25min/140zł

Bioterapia

esoteric pendulumBioterapia działa na poziomie energetycznym ciała. Jest to jedna z metod medycyny naturalnej. Polega między innymi na przekazywaniu energii przez bioterapeutę wszystkim istotom żywym. Pamiętajmy jednak, że bioterapia nie leczy i nie diagnozuje nas w sensie medycznym, tylko lokalizuje zaburzenia energetyczne. Oczyszcza z nadmiaru energii i uzupełnia jej niedobory, usprawniając prawidłowy przepływ.

Czas: 25min/140zł