Bioterapia

Przepływy energetyczne, oczyszczanie linii rodowych

burn-1119244_1920Zapraszam na zabiegi uzdrawiania energetycznego opartego na mojej autorskiej metodzie pracy z przepływem energii na wszystkich poziomach subtelnych
. Zabieg taki skutecznie usuwa przyczyny dolegliwości i oczyszcza pole człowieka z blokad oraz niekorzystnych skupisk negatywnej energii powodującej rozmaite schorzenia.
W czasie zabiegu uzdrawiam także linie rodowe ze wszystkich skostniałych wzorców przeniesionych do ciała w strukturze DNA. Wzorce takie blokują szczęśliwe funkcjonowanie i mogą powodować wiele niezrozumiałych dla nas problemów w relacjach, finansach, pracy zawodowej czy samorealizacji. Najczęściej są całkowicie nieuświadomione.
Czas: 25min/190zł

Zabieg Misami Tybetańskimi

116689494_3184536568251349_2887295825296776476_oJuż mogę się pochwalić i zdradzić Wam długo wyczekiwaną nowość!
Masaż dźwiękiem misami tybetańskimi już dostępny
Ten zabieg to inaczej muzykoterapia komórkowa, która wpływa na poprawę pracy komórek i na wewnątrzkomórkowe procesy zdrowotne
Dźwięk i wibracje mis wpływają bardzo relaksująco na organizm, pomagają pozbyć się stresu, negatywnych emocji i przemęczenia
Czas45min/200zł

REIKI według dr Usui

Peaceful brunette getting reiki therapyReiki oznacza uniwersalną energię życiową, która utrzymuje nas przy dobrej sile witalnej. Podczas zabiegu przekazywana jest energia Reiki. Osoba wykonująca zabieg jest jedynie „kanałem”, przez który przepływa uniwersalna energia życiowa. Zabieg usuwa wewnętrzne blokady i wyrównuje nasze centra energetyczne (Czakry). Działa on na wszystkich płaszczyznach, harmonizując nasze Ciało, Umysł i Duszę.

Czas: 50min/200zł

Uzdrawianie Praniczne według Choa Kok Sui

Getting reiki therapySłowo Prana lub ki oznacza energię, która jest nam potrzeba do życia i jest odpowiedzialna za stan naszego zdrowia. Posiadamy jedenaście Czakr Głównych. Każda z nich opiekuje się daną grupą narządową. Zabieg uzdrawiania polega na odblokowaniu i zrównoważeniu wszystkich czakr. Najważniejsze jest oczyszczanie i energetyzowanie.

Czas: 25min/190zł

Bioterapia

esoteric pendulumBioterapia działa na poziomie energetycznym ciała. Jest to jedna z metod medycyny naturalnej. Polega między innymi na przekazywaniu energii przez bioterapeutę wszystkim istotom żywym. Pamiętajmy jednak, że bioterapia nie leczy i nie diagnozuje nas w sensie medycznym, tylko lokalizuje zaburzenia energetyczne. Oczyszcza z nadmiaru energii i uzupełnia jej niedobory, usprawniając prawidłowy przepływ.

Czas: 25min/190zł

Reklama