Masaże klasyczne

Masaż klasyczny

Man getting spa treatmentMasaż jest jedną z najstarszych sztuk medycyny. Dobrze wykonany wpływa na cały organizm, powodując odprężenie, jak również zmniejszenie napięcia psychicznego, które dość często występuje w obecnych czasach. Masaż redukuje również napięcia mięśniowe oraz zwiększa odporność organizmu.

Czas: 25min/50zł
50min/140zł

 

         

Masaż izometryczny

Foot massage in the spa salonMasaż izometryczny stosujemy przede wszystkim, w sytuacjach, w których doszło do osłabienia siły mięśniowej. Ma on na celu spowodowanie szybkiego przyrostu masy i siły mięśniowej bez obciążania organizmu dodatkowymi ćwiczeniami fizycznymi. Zabieg polega na masowaniu mięśnia lub mięśni w napięciu izometrycznym. Napięcie izometryczne mięśnia występuje wtedy, gdy jego włókna kurczą się bez zmiany długości (przy ustabilizowanych przyczepach).

Czas: 25min/100zł

Drenaż limfatyczny

woman in spaDrenaż limfatyczny jest masażem usprawniającym przepływ krwi i limfy. Ogólne wskazania estetyczne do masażu:
* cellulit
* po zabiegach liposukcji
* detoks organizmu
* uczucie ciężkich nóg
* obrzęki tłuszczowe

Specjalna technika masażu jest wykorzystywana w zabiegach medycznych i estetycznych. Masaż jest przyjemny i odprężający.

Czas: 25min/100zł
50min/150zł